ART / Lithographs / Litographs in colors 15893439
nr 1589 3439
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
3 pcs, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sweden. Signed, Motiv från Trosa, outer dimensions including frame: 54x60 - 59x51 ca,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st, Signerade, Motiv från Trosa, färglitografi, yttermått inklusive ram: 54x60 - 59x51 ca
Reinhold Ljunggren, born 1920, dead 2006, Swedish painter and graphic artist.
800
SEK 500
Monday January 8 2024
at 20:22:58
8/1 14:55:23
Reinhold Ljunggren
Read more about Reinhold Ljunggren